Starptautiskās robotikas sacensības “Automaton 2024” Panevežā

Sestdien, 11. maija rītā Galēnu pamatskolas labākie robotikas pulciņa dalībnieki kopā ar Preiļu robotikas kluba un ARPC “Zeimuļs” robotikas kluba skolēniem un pārstāvjiem devās uz Paņevežiem, lai piedalītos “Automaton 2024” starptaustikā līmeņa sacensībās.

Šī bija pirmā pieredze Galēnu pamatskolas robotikas pulciņa dalībniekiem parādīt savas prasmes arī straptautiskā līmenī ārpus Latvijas robežām. Galēnu pamatskolas komandu pārstāvēja 7 robotikas entuziasti.
Lego Folkrace disciplīnā lielisku sniegumu parādīja mūsu komandas dalībnieks Raitis Lacs, kurš izcīnīja 3. vietu.

Latviju kopumā pārstāvēja 4 komandas: Galēnu pamatskola, Preiļu Robotikas klubs, ARPC “Zeimuļs” un Aknīstes vidusskolas komanda. Ņemot vērā Latvijas pārstāvju rezultatus, var apgalvot, ka mūsu valstī ir vieni no labākajiem un spēcīgākajiem robotu būvētājiem un programmētājiem.

Apsveicam uzvarētājus un novēlam sekmes nākamajās sacensībās!