“Atbalsts izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstībai programmas “Kontakts” pirmā aktivitāte” “Uzticēšanās, atbalsts un sadarbība!”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, Jaunatnes politikas valsts programmas 2024.-2026. gadam ietvaros, 2024. gadā īsteno projektu “Atbalsts izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstībai programmas “Kontakts” iniciatīvu projektu īstenošanai”.

2024./2025.m.g. Galēnu pamatskola realizēs aktivitātes, kas ir vērstas uz jaunās pašpārvaldes saliedēšanu, izglītojamo iesaisti lēmumu pieņemšanas procesā skolā un stiprinātu jauniešu izpratni par sava paštēla veidošanu gan digitālā vidē, gan ikdienas dzīvē.

28. augustā, projekta ietvaros, notika pirmā aktivitāte – “Uzticēšanās, atbalsts un sadarbība!”. Skolēnu pašpārvaldes komandai, izmantojot neformālās izglītības metodes, bija iespēja pilnveidot savas spējas sadarboties komandā, saliedēties un komunicēt vienam ar otru.🤝

Roberta Mūka muzejs Galēnos/ Roberts Muks’ Museum in Galeni vadītāja un māksliniece Gita Palma vadīja jauniešiem nodarbību, kuras laikā pašpārvaldes dalībnieki uzzināja, kas ir logotips, kādi kritēriji jāievēro logo izstrādē, guva praktiskas iemaņas logotipu veidošanā. Pašpārvaldes dalībnieki izveidoja Galēnu pamatskolas Skolēnu pašpārvaldes logo skices. 🧑‍🎨☺️