Galēnu pamatskolā norisinājās Māmiņu dienas pasākums

10. maijā Galēnu pamatskolā norisinājās Māmiņu dienas pasākums. ☺️ Vispirms bija svinīgā daļa, kad skolas ansambļu dalībnieki ar sirsnīgām dziesmām sveica māmiņas, kas bija ieradušās uz svētkiem. 🎤Pasākuma otrajā daļā māmiņas strādāja komandās un veica radošus un atraktīvus uzdevumus kādā no septiņām mācību jomām. ✍️Tikt galā ar uzdevumiem palīdzēja skolotāji konsultanti (7. klases skolēni).😊

Uzvarēja draudzība un katras komandas dalībnieces saņēma kādu saldumu un ieguva medaļu ar titulu “Supermamma 2024”. 🏆Pasākuma laikā varēja apskatīt izstādi “Māmiņa bērnībā”, kā arī brīnumskaistu kreļļu kolekciju, ko bija izveidojuši visi Galēnu pamatskolas skolēni savām māmiņām.📷🖌🖼

Paldies dalībniekiem un organizatoriem (S.Rimša un R.Ruža, 7.klases skolēnu kolektīvam) par jauko, atraktīvo pasākumu!☺ Īpašs p a l d i e s Kristianam Ričardam Kudeikam par atbalstu pasākuma organizēšanā!