Galēnu pamatskolas skolēnu un absolventu jaunrades darbi iekļauti grāmatās “Lobi dorbi var byut leli un mozi (Naaizmērstule)” un krāsojamo grāmatu “Lobi dorbi var byut leli un mozi (Naaizmērstule)”

Aglonas biedrība “Neaizmirstule” ir izdevusi divas grāmatas- grāmatu “Lobi dorbi var byut leli un mozi (Naaizmērstule)” un krāsojamo grāmatu “Lobi dorbi var byut leli un mozi (Naaizmērstule)”, kurās iekļauti Latgales Lauku skolu jaunrades un ilustrāciju konkursam iesniegtie labākie latgaliski uzrakstītie jaunrades darbi (laika posms no 2015.- 2023.gads). Šajās grāmatās ir atrodama mūsu skolnieka Gunta Stroda ilustrācija un skolas absolventa Daniela Kristiana Jansona radošais darbs “Ceļš uz ticeibu”.

31.oktobrī notika šo grāmatu atklāšanas svētki. Pasākuma īpašais viesis Laura Kampāne iepazīstināja ar sevi, savu pasaules uztveri un prezentēja savu jau no grāmatu “Nebūs” (šī ir dzejnieces otrā grāmata, pirmā – “Nolādētā”).

Grāmatu 1 eksemplārs ir dāvāts skolai, bet interesenti tās var lejupilādēt un iepazīt elektroniski saitēs lakuga.lv vai neaizmirstule.lv

Lasiet grāmatu, iedvesmojieties no savu vienaudžu rakstītā un gūstiet idejas saviem radošajiem darbiem!