Jauno satiksmes dalībnieku forums 2022

   Skolēnu iemīļotās sacensības “Jauno satiksmes dalībnieku forums 2022” ar devīzi “Brauc droši!” atgriežas! Mūsu skolas 4. un 5.klašu skolēni pieteicās izzinošām velo sacensībām . “Jauno satiksmes dalībnieku foruma” mērķis ir atbalstīt un iedrošināt skolēnus kļūt par zinošiem, tolerantiem un atbildīgiem jaunajiem satiksmes dalībniekiem. Dalībnieku mērķis bija iegūt velosipēda vadītāja apliecību, daudziem tas arī izdevās.

   „Jauno satiksmes dalībnieku forums” šogad norisinājās trīs kārtās. Mēs 1.kārtas sacensībās startējām 19. maijā Preiļos. 1. vietu ieguva Megija Āriņa, 2. vietu Maija Sermā un 3. vietu Kristīne Grigorjeva, zēnu konkurencē 3. vieta Emīlam Barkovitam. Šie dalībnieki izcīnīja iespēju startēt Latvijas fināla sacensības Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē 1. Jūnijā, kur visas dienas garumā veica gan teorētiskos, gan praktiskos uzdevumus. Dienas noslēgumā apmeklēja Rīgas Motormuzeju.