Karikatūru konkursa “Pa-smejies” noslēgums Ķekavā

Ķekavas novadpētniecības muzejs jau 14. gadu aicina piedalīties skolēnus mākslinieka un karikatūrista Edgara Ozoliņa piemiņai veltītajā skolēnu karikatūru zīmējumu konkursā “Pa-smejies!”. Šogad darbu moto ir: “Ekrāni mūsu dzīvē”.📱

Karikatūristi: Zemgus Zaharāns, Gatis Šļūka, Dzintars Melnis un Kristaps Auzenbergs, vērtēja 1470 skolēnu darbus. Galvenie vērtēšanas kritēriji ir uzzīmētā darba ideja, aktualitāte un oriģinalitāte.

Konkursa “Pa-smejies!” noslēgumā 1. aprīlī – Joku dienā – apbalvoja veiksmīgākos konkursa dalībniekus un atklāja zīmējumu izstādi. Tā būs atvērta apskatei līdz pat 30. aprīlim.

No Galēnu pamatskolas tika iesūtīti 21 zīmējums.

Pēc apbalvošanas visiem dalībniekiem bija iespēja vērot karikatūristu Z.Zaharāna un K.Auzenberga meistarklasi karikatūras zīmēšanā, kā arī tikām pie personalizētiem autogrāfiem.

Skolēniem patika, ka pasākuma laikā bija mākslinieki, kas zīmē karikatūras. Ļoti patika vērot, kā karikatūristi uzzīmē karikatūru par zaķi, olu un banānu. Liela vērtība katram iegūtie personalizētie mākslinieku autogrāfi!☺️

Paldies Ķekavas novadpētniecības muzejam par konkursa organizēšanu un jauko pasākumu!😊