Karjeras diena

17. februārī 8.,9. klases skolēni bija Rēzeknē iepazīties ar dažādu mācību iestāžu piedāvātajām tālākās izglītības iespējām. Bija gan vidējās mācību iestādes, gan koledžas, tehnikumi un augstskolas. Ļoti lielu interesi izraisīja Valsts Robežsardzes koledža, kas piedāvāja iepazīties ar dažādiem ieročiem un ekipējumu un iespēju pārbaudīt sevi sportiskās sagatavotības uzdevumos.

Vidzemes tehnikums vilināja audzēkņus izmēģināt savas prasmes strādājot ar metināšanas iekārtu, Smiltenes tehnikums piesaistīja jaunos vetārstus. Bulduru tehnikums stāstīja un rādīja iespējas strādāt par dārzkopi, daiļdārznieku , bija jānosaka daži augi, gan tie, kas aug pie mums, gan svešzemju augi.

Malnavas koledža piedāvāja pašu audzētu ābolu spiestu sulu un iepazīstināja ar profesiju klāstu, ko var apgūt. Bija arī Rēzeknes tehnikums, Mūzikas , Mākslas un dizaina skola. Uzstājās mūsu bijusī audzēkne Alise Zālīte, prezentēja savu skolu. Piedalījās Daugavpils universitāte un Rēzeknes Tehnoloģiju augstskola.

Audzēkņiem prieku sagādāja grupa „Citi zēni” ar savu priekšnesumu.