Konkurss “Gudrs, vēl gudrāks” 6.klasē.

Šogad katra klase piedalās konkursā “Gudrs, vēl gudrāks”. Ar nepacietību arī 6.klases skolēni gaidīja savu kārtu. Sakarā ar Covid lielo saslimušo skaitu, nācās konkursu vairākas reizes pārcelt. 24.martā jau no paša rīta valdīja satraukums- skolēni gatavojās piedalīties konkursā. Konkurss notika 6.klases telpā 7. stundas laikā.

Konkurss norisinājās 3 kārtās. 1.kārtā visi skolēni atbildēja uz 10 jautājumiem ar jā/nē, mācīšanās platformā Kahoot! 2.kārtā sacentās 4 skolēni, kuri pirmajā kārtā ieguva lielāko punktu skaitu. 2. kārtā skolēni arī  Kahoot! platformā atbildēja uz 10 jautājumiem, izvēloties vienu no 4 atbilžu variantiem. 3.kārtā palika cīnīties par gudrākā skolēna titulu 2 skolēni ar lielāko punktu skaitu, summējot 1. un 2. kārtas punktus. 3. kārtas jautājumi bija sadalīti 8 jomās. Katrs dalībnieks izvelējas sev “tuvāko” jomu un atbildes uz jautājumiem sniedza mutiski.

Ar vairāku punktu pārsvaru gudrākā skolēna titulu ieguva Egīls Sprindžs.

Saņemot atgriezenisko saikni, bija patīkami lasīt, ka konkurss skolēniem patika.  Skolēniem patika, ka visi tika apbalvoti, patika, ka pirmās divas kārtas notika Kahoot! Izglītojamie izteica arī priekšlikumu nākamajam gadam- uzdot vairāk jautājumu katrā kārtā un būtu labāk, ja arī  3. kārtas jautājumi  būtu uzdoti Kahoot!.

Skolēni ar lielu aizrautību piedalījās konkursā, un brīnišķīgi pavadīja laiku vienaudžu  kompānijā.