Lielie Rūķīši atzīmē Vinnija Pūka dienu

Lielie rūķīši 18. janvārī atzīmēja Vinnija Pūka dienu! 🐻Šodien leģendārajam lācītim simts gadu, jo Pūka tēls pirmoreiz parādījās 1924.gadā, dzejas grāmatā. Šajā dienā bērni sekoja A. Milna atziņai par drosmi, spēku un gudrību, tāpēc paveica dažādus uzdevumus, kas pierāda, ka bērniem piemīt pieminētās īpašības. Lai pierādītu, ka ir drosmīgāki nekā paši tam tic, bērni pārvarēja bailes un apciemoja pūci, kas dzīvo tumšajos skolas bēniņos, spēka vingrinājumā-virves vilkšanā, pierādīja, ka ir stiprāki nekā izskatās un prāta spēlēs apliecināja, ka ir gudrāki nekā mēs domājam-pazīstot burtiņus, konstruējot Pūkam māju, atbildot uz jautājumiem, kas radās noskatoties Vinnija Pūka filmiņu par viņa piedzīvojumu ar bitēm. Lai iegūtu vairāk informācijas par šīs dienas jubilāru, bērni devās uz skolas bibliotēku, jo zina, ka gudri bērni lasa grāmatas un izglītojas. Mēs, Lielie rūķīši, esam draudzīgi un čakli, tāpat kā bišu saime. Mēs visi kopā esam lieli draugi, tāpēc sev un citiem vēlam, lai katra diena, kuru pavadām kopā, ir mūsu mīļākā diena!🥰