Ludzas novada robotikas kauss 2024

23. martā notika Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra organizētais „LUDZAS NOVADA ROBOTIKAS KAUSS 2024″. Robotikas sacensību mērķis ir popularizēt skolēnu interesi par inženierzinātnēm un robotiku, pilnveidot bērnu un jauniešu vispārējās un speciālās tehniskās zināšanas un prasmes, kā arī veicināt izglītības iestāžu LEGO robotikas pulciņu sadarbību un popularizēt LEGO robotiku bērnu un jauniešu vidū.

Ludzas robotikas kauss bija 6. posms Latvijas robotikas čempionātā, kur tika pārstāvētas abas robotikas pulciņa grupas, proti 1. – 3. klase un 6. – 9. klase. Kopā, šajā posmā izcīnītas tika 4 godalgotas vietas:

Lego Folkrace disciplīnā 3. vieta (robota operators Raitis Lacs, robota būvētāji Aldis Veigulis un Dāvis Auziņš);

Lego WeDo ātrumsacīkšu disciplīnā 3. vieta Artim Veigulim;

Mini Sumo disciplīnā 2. vieta Kristiānam Ričardam Kudeikam;

Lego WeDo ātrumsacīkšu disciplīnā 1. vieta Valērijai Grigorjevai.

Lepojamies ar skolēnu sasniegumiem šajās sacensībās!👏🏆😊

Ja vēlies iepazīties ar Latvijas robotikas čempionāta kopvērtējumu un apskatīties, kā mums ir veicies katrā no čempionāta posmiem, tad apmeklē https://robotuskola.lv/lrc-kopvertejums-2023-2024/