Mazie Rūķīši turpina iepazīt dažādas profesijas

Šonedēļ (22.04.-26.04.) Mazie Rūķīši turpināja iepazīt profesijas, kas cieši saistītas ar puķēm. 🌷Šīs nedēļas profesija – fotogrāfs.📸 Paldies Anitai Kokinai, kas bērnus iepazīstināja ar šo profesiju. Bērniem bija iespēja apskatīt dažādas fotogrāfijas, fotogrāfijas žurnālos un grāmatās, ko uzņēmuši dažādi fotogrāfi. Ar lielu prieku bērni iejutās fotogrāfu lomās, fotografējot puķes ar fotoaparātiem un telefoniem. Noslēgumā bērniem tika izprintētas viņu uzņemtās bildes, ko vēlāk bērni arī ielaminēja.📱🖨

Bērni visu nedēļu turpināja fotografēt savas un grupiņas biedru dažādas aktivitātes: darbošanos ar ,,Photon” robotu, vingrošanu un veselīgo uzturu Veselības nedēļas ietvaros. Nedēļas noslēgumā piedalījās Lielajā talkā, kurā paši piedalījās uzkopšanas darbos, fotografējot Lielās talkas norises vietas un dalībniekus.🌿🍀📷