Muzejnodarbība  – Abstraktā māksla

10. martā 1. un 2. klases skolēnu piedalījās Roberta Mūka muzejā organizētajā muzejnodarbībā par abstrakto mākslu.

Visu kopā apskatīja Daugavpils Universitātes Profesionālās maģistra studijas programmas “ Māksla” maģistrantu radošo darbu izstādi “ Abstrakta diena”. Muzeja darbinieces – mākslinieces – Gita Palma un Inga Skrūzmane-Mičule , pastāstīja par darbiem, kāpēc tie ir abstrakti, ar ko katram tie asociējas, kādi krāsu salikumi. Katrs skolēns izteica savu viedokli par gleznu, kas patika.

Abu mākslinieču pavadībā skolēni apguva trīs mākslas tehnikas. Darbos attēloja savas izjūtas krāsās. Arī jaunie mākslinieki radīja savus abstraktās mākslas darbus, kas pašiem arī ļoti patika.

Paldies par radošo nodarbību un un mākslas radīšanu, izbaudot tās realizēšanas procesu!