Preiļu novada skolu Teātra draugu konkurss “Ceļo bez koferiem!”

Šodien, 19. aprīlī, Preiļu 1. pamatskolā norisinājās Preiļu novada skolu Teātra draugu konkurss “Ceļo bez koferiem!”.🎭

Pasākumā piedalījās Salas sākumskolas, Galēnu pamatskolas, Preiļu 1. pamatskolas un Aglonas vidusskolas teātra mākslas censoņi. Katram kolektīvam tika piešķirta nominācija, tika apbalvoti arī labākie aktieri un maskas. 🙂

Galēnu pamatskolu pārstāvēja teātra pulciņš “Komuleits” (1. – 4. kl.), pulciņa vadītāja Iveta Upeniece, Latgaliešu rakstu valodas pulciņš (6. kl.) un 7. klases skolēnu kolektīvs, pulciņa vadītāja un teātra mākslas skolotāja Regīna Ruža. ☺️

Teātra pulciņa dalībnieki rādīja izrādi “Jaunais biznesmenis”. Kolektīvs ieguva nomināciju – Sapņainie. Adrians ieguva specbalvu. Latgaliešu rakstu valodas pulciņš uzstājās ar īslugu “Treis vieliešonuos”. Kolektīvam piešķirtā nominācija – Atraktīvie. Specbalvu ieguva Raimonds. Savukārt, septītās klases skolēni uzstājās ar īslugu “Cimds”. 7. klases priekšnesums tika atzīts kā viens no trim labākajiem priekšnesumiem konkursā (atsevišķas vietas netika piešķirtas). Kolektīvs ieguva nomināciju – Foršie. Specbalvas ieguva divi aktieri – Kristaps un Emīls. 👏

Paldies pasākuma organizatoriem un dalībniekiem par kopīgi piedzīvoto, par aizraujoši un vērtīgi pavadīto laiku! 🙂