“Preiļu robotikas čempionāts 2024”

2024.gada 27. janvārī, Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija norisinājās “Preiļu robotikas čempionāts 2024”, kurā piedalījās arī mūsu skolas Robotikas pulciņa dalībnieki. ⚙️💻📲

Pasākumā šogad pulcējas 325 dalībnieki ar 370 robotiem no visas Latvijas un Lietuvas, kas sacentās 12 dažādās disciplīnās. Pasākums rīkots ar mērķi, lai veicinātu jauniešu interesi par inženierzinātnēm un robotiku, kas ir viena no visstraujāk augošajām nozarēm pasaulē.

Galēnu pamatskola konkrētajā čempionātā tika pārstāvēta ar 17 dažādiem robotiem, ieskaitot Lego Sumo, Lego Līnijsekošana, Lego Folkrace, Mini Sumo, Lego WeDo ātrumsacensības un Lego WeDo “ķēdes” vilkšana disciplīnās. Labākie rezultāti tika uzrādīti Mini Sumo disciplīnā Kristiānam Ričardam Kudeikam – 4. vieta, kā arī Lego Līnijsekošanā Egīlam Sprindžam ar Dana Pudula būvēto robotu – 5. vieta.

Esam guvuši pieredzi un iedvesmu uzlabot savus sacīkšu robotus un turpināt cīņu nākamajās sacensībās!😊

Liels paldies izglītojamajiem par dalību čempionātā un pulciņa vadītājam Marekam Briškam.