“Rīgas Jauno tehniķu centra Robotikas kauss 2023”

2023. gada 4. novembrī Rīgas Jauno tehniķu centrā notika ikgadējās robotikas sacensības “Rīgas Jauno tehniķu centra Robotikas kauss 2023”. Dalībai sacensībās tika pieteikti 45 Lego roboti pārstāvot 12 izglītības iestādes. Arī Galēnu pamatskolas robotikas pulciņa skolēni piedalījās šajās sacensībās.?

Lego sumo disciplīnā Maksims Litvjakovs kopā ar komandas biedru Emīlu Barkovitu ieguva 2.vietu. Apsveicam! ☺️

Šīs sacensības bija kā starta un sagatavošanās punkts pirms Latvijas Robotikas čempionāta 9 posmiem, kur katru mēnesi spēcīgākās Latvijas un Lietuvas komandas cīnīsies dažādās disciplīnās, dažādos posmos, kā arī kopvērtējumā par augstākajām vietām. Nākamās sacensības – Jelgava, 9. decembrī.

Mēs esam gatavi būvēt, programmēt un vadīt robotus pretī uzvarai!