Sasniegumi Preiļu novada skolu vieglatlētikas sacensībās

Sveicam Alisi Čaču ar izcīnīto 3.vietu diska mešanā U-16 vecuma grupā, Preiļu novada skolu vieglatlētikas sacensībās.

Sveicam Gustavu Eriņu ar izcīnīto 1. vietu 110m/barjerskrējienā U-18 vecuma grupā, Preiļu novada skolu vieglatlētikas sacensībās.?

Sveicam Aleku Upenieku ar izcīnīto 3. vietu 800m skrējienā U-18 vecuma grupā, Preiļu novada skolu vieglatlētikas sacensībās.

Sveicam Kristiānu Ričardu Kudeiku ar izcīnīto 1.vietu un Gustavu Eriņu ar izcīnīto 2. vietu diska mešanā U-18 vecuma grupā, Preiļu novada skolu vieglatlētikas sacensībās.??

Sveicam Aleku Upenieku, Kristiānu Ričardu Kudeiku, Danielu Kristianu Jansonu, Gustavu Eriņu ar izcīnīto 2.vietu 4×100 m stafetē U-18 vecuma grupā, Preiļu novada skolu vieglatlētikas sacensībās.?