Skaļās lasīšanas sacensība

Latvijas Nacionālā bibliotēka jau vairākus gadus rīko Skaļās lasīšanas sacensību, kurā aicināti piedalīties 5. klašu skolēni. Sacensība ir aizgūta no Holandes, kur tā notiek jau vairāk nekā 20 gadus.

8.aprīlī Galēnu pamatskolas 5.klases skolēni skolā ieradās ar interesantām daiļliteratūras grāmatām, no kurām tika lasīti tekstu fragmenti. Skolēni lasīšanai bija izvēlējušies gan Bērnu žūrijas grāmatas, gan tautas pasaku grāmatu, gan ļoti populāro Dž.Kinnija “Grega dienasgrāmatu”. Skolēnu lasītprasmi vērtēja skolotājas Solvita Medne- Novika un Inga Elste.

Uz konkursa 2.kārtu, kura norisināsies maijā Preiļu Galvenajā bibliotēkā, dosies Emīls Barkovits un Kristaps Rimša, bet tālāk ir iespēja nokļūt uz Nacionālo skaļās lasīšanas sacensību Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Veiksmi Emīlam un Kristapam nākamajā Skaļās lasīšanas sacensības kārtā!