Sporta panākumi

25.11. Galēnu pamatskolas sporta hallē notika Preiļu novada un Latgales reģiona skolu sacensības Veiklo stafetēs. Preiļu novada sacensībās piedalījās trīs komandas, un mūsu skolai 1.vieta. Latgales reģionā, astoņu komandu konkurencē Galēnu pamatskolai 3.vieta. Komandā braši cīnījās – Amanda Auziņa, Rojs Āriņš, Soneta Dārta Novika, Mārtiņš Skutelis, Ivita Sprindža, Jurģis Strods, Gundija Sondare, Maksims Litvjakovs.
08.12. Pēc vairāku gadu pauzes Preiļu 2.vidusskolas manēžā atkal notika jauno vieglatlētu sacensības “Mazā balva 1.posms”. Mūsu skolai 12 individuālas godalgas un divas trešās vietas stafetēs. U-12 vecuma grupā: 2.vieta Rojs Āriņš – 60m/b; 1.vieta Jurģis Strods – 1km soļošanā; 2.vieta Rojs Āriņš – 1km soļošanā; 3.vieta Kristaps Bilinskis – 1km soļošanā; 3.vieta Lāsma Eriņa – 1km soļošanā; 1.vieta Rojs Āriņš – augstlēkšana; 3.vieta stafetē zēniemRojs Āriņš, Kristaps Bilinskis, Jurģis Strods. U-14 vecuma grupā: 2. vieta Raitis Lacs – 60m/b; 3.vieta Kristaps Rimša – 60m/b; 3.vieta Megija Āriņa – 60m/b; 2.vieta Kristaps Rimša – 1km soļošanā; 2.vieta Kristaps Rimša – augstlēkšanā; 1.vieta Megija Āriņa – augstlēkšanā; 3.vieta stafetē zēniemMaksims Litvjakovs, Emīls Barkovits, Raitis Lacs, Kristaps Rimša.
11.01. Gandrīz uzreiz pēc ziemas brīvlaika Preiļu 2.vidusskolas manēžā pulcējās “Mazās balvas” 2.posma jaunie sportisti. Galēnu pamatskolas jaunajiem censoņiem 13 godalgas. 3.vieta Amandai Auziņai 60m/b; 1.vieta Rojam Āriņam 60m/b; 2.vieta Raitim Lacam 60m/b; 3.vieta Kristapam Rimšam 60m/b; 3.vieta Kristapam Rimšam 1km soļošanā; 3.vieta Kristapam Bilinskim 1km soļošanā; 2.vieta Rojam Āriņam 1km soļošanā; 1.vieta Jurģim Strodam 1km soļošanā; 3.vieta Sonetai Dārtai Novikai 1km soļošanā; 3.vieta Megijai Āriņai 1km soļošanā; 3.vieta Kristapam Rimšam augstlēkšanā; 3.vieta Megijai Āriņai augstlēkšanā; 3.vieta Rojam Āriņam augstlēkšanā;

26.01. Renovētās Preiļu BJSS sporta zālē pulcējās labākie telpu futbola spēlētāji starp astotās un devītās klases jauniešiem. Sacensībās piedalījās sešas komandas. Mūsu komandai diemžēl uztraukums ņēma virsroku, un nevarējām parādīt savu labāko sniegumu, kas ļāva ierindoties tikai 5.vietā.

01.02 Pirmajā februārī Preiļu BJSS norisinājās telpu futbola sacensības sestās un septītās klases zēniem. Komandu sporta veidos ļoti liela nozīme ir pieredzei cīņās ar līdzīgiem pretiniekiem. Diemžēl mūsu futbolistiem šo pieredzi nācās iegūt uzreiz svarīgos mačos ar sīkstiem pretiniekiem. Pirmās spēles zēni laukumā bija apjukuši, bet ar katru nākamo spēli guva pārliecību par saviem spēkiem, un pēdējā spēlē izdevās apspēlēt Preiļu 1.psk.komandu, taču tas nedeva iespēju pakāpties augstāk par 5.vietu piecu komandu konkurencē.