Sporta sadaļa

Vieglatlētikas sacensības Preiļos

10. un 11. maijā notika Preiļu un Līvānu novadu skolu vieglatlētikas sacensības Preiļos.

Mūsu skola sacensībās piedalījās ar divām komandām, U-14 un U-16 vecuma grupās, kā arī vairāki skolēni startēja individuāli. Kopā skolēni izcīnīja 18 godalgotas vietas. Kā arī kopvērtējumā U-14 vecuma grupā tika izcīnīta 1.vieta, un U-16 vecuma grupā kopvērtējumā 2.vieta pamatskolu grupā.

Paldies godalgoto vietu ieguvējiem – 1. vieta Briška Amanda – disks;

1. vieta Kristaps Rimša- 2km soļošana;

3.vieta Lacs Raitis- 2000m skrējiens;

2.vieta Aldis Veigulis- 600m skrējiens;

3.vieta Emīls Barkovits- 2km soļošana;

3.vieta Gustavs Eriņš- disks;

1.vieta Gustavs Eriņš- lode; 2.vieta Kristiāns Ričards Kudeika- disks;

2.vieta Kristiāns Ričards Kudeika- lode;

3.vieta Reinis Lacs- 3000m skrējiens;

2.vieta Dans Puduls- 3km soļošana;

1.vieta Reinis Lacs- 3km soļošana;

2.vieta Dans ,Kristiāns, Daniels, Gustavs- stafete;

2.vieta Sandis Endijs Dimitrijevs- 1500m skrējiens;

1.vieta Gustavs Eriņš- 110m/b;

2.vieta Gustavs Eriņš- tāllekšana;

3.vieta Daniels Kristians Jansons- 1500m skrējiens;

2.vieta Daniels Kristians Jansons- 3000m skrējiens;

1.vieta U-14 komandai kopvērtējumā starp pamatskolām.

2.vieta U-16 komandai kopvērtējumā starp pamatskolām.

Pieaugušo un U-16 starti Jēkabpilī

Mūsu skolas audzēkņi Preiļu novada BJSS komandā 2022.gada 30. aprīlī piedalījās Jēkabpils novada atklātajā čempionātā vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16 grupas sportistiem. Čempionāts bija veltīts soļotāja Pētera Zeltiņa, lodes grūdēja Jura Bērziņa un izcila skolotāja – trenera Franča Sjomkāna piemiņai.

Sacensības pulcēja daudz dalībnieku, tai skaitā arī tuvāko Lietuvas sporta skolu audzēkņus.

1. vietu izcīnīja Gustavs Eriņš lodes grūšanā un Dans Puduls 3000 m soļošanā.
  2. vietu izcīnīja Kristiāns Ričards Kudeika lodes grūšanā un Alise Čača 3000 m soļošanā.

Mūsu skola nu jau otro gadu pēc kārtas no 7.-14.februārim ir piedalījusies virtuālajās sacensībās- Latvijas skolu Ziemas festivāls, kas ir ziemas un ziemā pieejamu sporta veidu sacensības skolēniem. Festivāls tiek organizēts kā virtuālas sacensības digitālā platformā ar mērķi jebkuram skolēnam bez profesionālām iemaņām ziemas un ziemā pieejamos sporta veidos ļaut piedalīties sacensībās. Festivālā varēja piedalīties arī skolotāji, bet viņu rezultāts netika pieskaitīts kopējam skolas rezultātam. Festivālā visā Latvija kopā piedalījās 166 skolas- Galēnu pamatskola ierindojās 66. vietā, pieveicot 483,8 kilometrus. No skolas kilometru vākšanā iesaistījās 14 skolēni. Zēnu kunkurencē pirmais trijnieks uzrādīja samērā labus rezultātus: 3.vieta Emīlam Barkovitam- 71 kilometrs, 2.vieta Aldim Veigulim 81,2 kilometri, 1.vieta Mārtiņam Skutelim 81,9 kilometri. Meiteņu konkurencē 3.vieta Astrīdai Trūpai 28,8 kilometri, 2.vieta Edītei Rimšai 51,8 kilometri, un 1.vieta Unai Rimšai 66,3 pievarētiem kilometriem. No skolotājiem augstvērtīgākais rezultāts skolotajai Sandrai Rimšai- 33,5 kilometri. No festivāla rīkotājiem visi dalībnieki saņēma nelielas piemiņas balvas, bet trīs labākie zēni un meitenes saņēma arī diplomus un medaļas.

Ielādē…