Sporta sadaļa

2022./2023.m.g.

Latgales reģiona sacensībās dambretē

03.11.2022. Mūsu skolas skolēni piedalījās Latgales reģiona sacensībās dambretē.
Individuāli U-13 vecuma grupā:
1.vieta Rendijs🥇
2.vieta Egīls🥈
3.vieta Aldis🥉
Skolu kopvērtējumā U-13 vecuma grupai 3.vieta. Komandas sastāvs- Rūta, Amanda, Aldis, Egīls.

30.09. Mūsu skola piedalījās Latvijas skolu rudens krosa stafetēs 2022. Individuāli augstākais panākums bija vecāko klašu jauniešu komandai, kuri par ierindojās ceturtajā vietā, dažas sekundes atpaliekot no otrās vietas. Bet kopvērtējumā mazo skolu grupā Galēniem 2.vieta Latvijā.

14.09. Preiļos notika 8.-9.klašu futbola sacensības. Sešu komandu konkurencē, spraigās cīņās mūsu skolas jaunieši piekāpās Preiļu komandām un ierindojās ceturtajā vietā.

Rudens kross

2021./2022.m.g.

Vieglatlētikas sacensības Preiļos

10. un 11. maijā notika Preiļu un Līvānu novadu skolu vieglatlētikas sacensības Preiļos.

Mūsu skola sacensībās piedalījās ar divām komandām, U-14 un U-16 vecuma grupās, kā arī vairāki skolēni startēja individuāli. Kopā skolēni izcīnīja 18 godalgotas vietas. Kā arī kopvērtējumā U-14 vecuma grupā tika izcīnīta 1.vieta, un U-16 vecuma grupā kopvērtējumā 2.vieta pamatskolu grupā.

2.vieta Daniels Kristians Jansons- 3000m skrējiens;

1.vieta U-14 komandai kopvērtējumā starp pamatskolām.

2.vieta U-16 komandai kopvērtējumā starp pamatskolām.

Pieaugušo un U-16 starti Jēkabpilī

Mūsu skolas audzēkņi Preiļu novada BJSS komandā 2022.gada 30. aprīlī piedalījās Jēkabpils novada atklātajā čempionātā vieglatlētikā pieaugušajiem un U-16 grupas sportistiem. Čempionāts bija veltīts soļotāja Pētera Zeltiņa, lodes grūdēja Jura Bērziņa un izcila skolotāja – trenera Franča Sjomkāna piemiņai.

Sacensības pulcēja daudz dalībnieku, tai skaitā arī tuvāko Lietuvas sporta skolu audzēkņus.

1. vietu izcīnīja Gustavs Eriņš lodes grūšanā un Dans Puduls 3000 m soļošanā.
  2. vietu izcīnīja Kristiāns Ričards Kudeika lodes grūšanā un Alise Čača 3000 m soļošanā.