You are currently viewing 9. klases skolēni piedalījās Latvijas finanšu nozares asociācijas rīkotajā viktorīnā” European Money Quiz”

24.03.2023. 9. klases skolēni piedalījās Latvijas finanšu nozares asociācijas rīkotajā viktorīnā” European Money Quiz”

Jautājumi bija par finanšu pratību, krāpšanās veidiem. Vislielāko izaicinājumu sagādāja jautājums par krāpšanas veidu, kurš 2022. gadā radīja vislielākos zaudējumus banku klientiem.

Lai  arī visizplatītākais krāpšanas veids joprojām ir telefonkrāpšana, kurā krāpnieki zvana saviem upuriem ar viltotiem tālruņu numuriem, vislielākos zaudējumus naudā 2022. gadā radīja investīciju krāpšana, kur klientiem no kontiem izkrāpti vairāk nekā 5 miljoni eiro.

Konkurss bija ļoti interesants un pamācošs.