Egles vārda dienas svinības

24.01.

Galēnu pamatskolas skolēni piedalījās Egles vārda dienas svinībās.

#Kalsnavasarborētums un

#LatvijasValstsmeži parūpējušies, lai mēs vairāk uzzinātu par Priežu dzimtas māsīcām: balteglēm, duglāzijām, lapeglēm un hemlokeglēm.

4.klases skolēni dabaszinībās mācījās saprast savu dzimtas koku un Egles( Picea Abies) dzimtas koku un tās māsīcas. Skolēni izzināja: duglāziju, hemlokegļu un baltegles dzīves stāstus. Izprata kā šie augi ieceļojuši Latvijā un cik ilgi jau tie ir mūsu parku, dārzu un dendrāriju iemītnieki. Esam sapratuši kādi apstākļi ir nepieciešami, lai augi varētu izaugt un esam iesējuši hemlokegles un atliek tikai sagaidīt tās uzdīgstam!

Tā kā hemlokegle ir bijusi miera vēstnese Amerikas indiāņiem, tad kā miera vēstnesi izbūvējām savu Balto sniegavīru, kuram arī jāsargā miers – skolā, novadā, Latvijā un pasaulē!

Sveicieni visiem klases biedriem, kas vēl slimo!

Mēs esam iestādījuši arī Jūsu egles!