Galēnu pamatskolas skolēni rada izlaušanās spēli “Everyday hero” jauniešu projekta “Kontakts 2” ietvaros

Jauniešu projekta “Kontakts 2” ietvaros Galēnu pamatskolas Skolēnu pašpārvalde 04.10. izveidoja izlaušanās spēles “Everyday hero” reklāmas pasākumu.

Notika izlaušanās istabas testēšana Skolotāju dienā.

Izlaušanās istaba tiek organizēta ar nodomu- veicināt sadarbību un uzdrīkstēšanās spējas būt līderim neordinārās situācijās, pārvarēt savas bailes un kopā ar darba grupu atrast kopīgus risinājumus.

Sagatavoto izlaušanās istabu testēja divas komandas. Skolotāji bija apķērīgi un drosmīgi, pārvarēja grūtības un atrada pareizos risinājumus, lai

” izlauztos” no skolas pagraba.

Pēc pasākuma kopā ar pedagogu kolektīvu notika atgriezeniskā saite, lai pašpārvalde varētu uzlabot istabas iekārtojumu, uzdevumus skolēnu komandām. Izlaušanās istaba skolēniem ? tuvākajā laikā!