Grindeks “Gudrinieku čempionāts”

Lai veicinātu Latvijas skolēnu interesi un erudīciju ķīmijas, farmācijas un medicīnas jomās, kā arī lai veicinātu piedalīšanos erudīcijas spēlēs, vadošais Baltijas farmācijas uzņēmums Grindeks aicināja piedalīties tiešsaistes prāta spēlēs “Grindeks Gudrinieku čempionāts”.

Gudrinieku čempionātam visaktīvāk pieteicās reģionālās skolas komandas, īpaši no Vidzemes un Latgales, kopējam dalībnieku skaitam sasniedzot 168 skolēnus un to skolotājus. Galēnu pamatskolu pārstāvēja 2 komandas: “Ķīmiķi bez zināšanām!” (Dans, Arta, Astrīda) un “Galvenais, lai sprāgst!” (Rendijs, Kristiāns Ričards, Arturs).

Konkurss noritēja trīs kārtās, 31. oktobrī un 2. novembrī tiešsaistes platformā, savukārt fināls notika klātienē, 4. novembrī. Katrā konkursa spēles dienā tika izspēlēti 50 jautājumi, no kuriem 20 jautājumi bija par tēmām – ķīmija, farmācija un medicīna.

Kopumā konkursā piedalījās 56 komandas no visas Latvijas, savukārt finālā 20 erudītākās, tostarp komanda “Galvenais, lai sprāgst!”.

Paldies skolēniem par aktīvu iesaisti un vecākiem par atbalstu!