Karjeras nedēļa

7. oktobrī, VIAA ar saukli “No izaicinājuma… līdz risinājumam” aicināja rosināt diskusiju par šķēršļiem, barjerām un problēmām, kas ierobežo vienlīdzīgas izglītības ieguves un karjeras veidošanas iespējas. Diskusijā piedalījās 7.-9.klases skolēni, diskusiju vadīja karjeras konsultante Renāte Stikāne.

8. oktobrī, notika “Empātijas diena”. Galēnu pamatskolas sākumskolas klases skolēni piedalījās aktivitātē “Iekāp cita čībās”, veidojot izpratni par dažādajiem izaicinājumiem, ar ko ikviens var saskarties ikdienā un darba vidē! Skolēni savus dienas pienākumus skolā veica ar ierobežojumiem.

10. oktobrī, ar saukli “Arī vecāki mācās!” notika informatīvs pasākums Preiļu novadā. Vecākiem bija iespēja apmeklēt Preiļu novada Izglītības pārvaldes Vecāku skolas pasākumu.

11. oktobrī, Preiļu novada Izglītības pārvalde piedāvāja Karjeras nedēļas – 2024 tiešsaistes pasākumu “Iekļaujošas sabiedrības virzienā”. 9.klases skolēniem bija iespēja noklausīties dažādus “Iedvesmas stāstus”. Ar savu pieredzi dalījās: Lauris Zalāns -RADIO TEV ētera personība, sociālo tīklu satura veidotājs un skatuves cilvēks; Kristīne Nicmane – keramiķe, “Jašas podi “īpašniece; Līga Aļijeva – SIA Himalayan International valdes priekšsēdētāja. Pasākuma noslēguma skolēni izspēlēja interaktīvu viktorīnu “Ko Tu zini par profesijām?”.

✍️R.Stikāne