Konkurss “Gudrs, vēl gudrāks” 7. klasē

Galēnu pamatskolā, 24.martā norisinājās erudīcijas konkurss “Gudrs, vēl gudrāks” 7. klasē.

Konkurss norisinājās 3 kārtās. Pirmajā kārtā skolēni atbildēja uz 10 dažādu mācību jomu jautājumiem (atbilžu varianti – jā/nē), izmantojot mācīšanās platformu Kahoot!.

Otrajā kārtā kvalificējās: Aivita, Arta, Dans un Kristiāns Ričards, pirmajā kārtā iegūstot vislielāko punktu skaitu. Šajā kārtā skolēni atbildēja uz 10 jautājumiem, izvēloties pareizo no 4 atbilžu variantiem.

Trešajā kārtā piedalījās Arta un Dans, uzrādot vislabāko rezultātu otrajā kārtā. Trešajā kārtā jautājumi bija sadalīti tēmās. Skolēni sniedza atbildes mutiski, izvēloties jautājumus no 4 tēmām.

Erudīcijas konkursā “Gudrs, vēl gudrāks” 7.klasē, zinošāks un veiksmīgāks bija Dans Puduls.

Visi skolēni saņēma pateicības par piedalīšanos, erudītākie skolēni ieguva diplomus.