Latgales skolu jauniešu pasākums “Mega Erasmus”

09.05.23., Eiropas dienu atzīmējot, notika Latgales skolu jauniešu pasākums divās daļās “Mega Erasmus” un prāta spēles, Augšdaugavas novada kultūras centrā “Vārpa”. Lepojamies ar skolas abām komandām – “Erudītie Galēnieši” un “Galēni 2”. Komanda “Galēni 2” ierindojās desmitajā vietā no 35 komandām. To pārstāvēja: Kristians Ričards Kudeika, Rendijs Noviks, Aleksis Dreijers un Reinis Lacs. Tikai par pāris vietiņām atpalika, bet lieliski startēja komanda: Evelīna Lempa, Edīte Rimša, Dans Puduls un Egīls Sprindžs.

Pasākumu organizēja #EuropeDirectDienvidlatgalescentrs un #Jaunatnesstarptautiskoprogrammuaģentūra.

Paldies par izsmeļošu informāciju Viesturam Bērziņam un pasākuma organizāciju Oskaram Zuģickim!