You are currently viewing Mazie rūķīši izveido savu pirmo grāmatu ,,Sveiks un vesels”

Mazie rūķīši izveido savu pirmo grāmatu ,,Sveiks un vesels”

Mazie rūķīši šonedēļ (26.02. – 01.03.) pabeidza darbu pie savas pirmās grāmatas ,,Sveiks un vesels”. Šajā nedēļā bērni uzzināja, ka, lai būtu cilvēks vesels, jāuzturas daudz svaigā gaisā, pastaigājoties un sportojot. Nedēļas laikā bērni ne tikai zīmēja, krāsoja, grieza, līmēja, bet izspēlēja dažādos veidos pasaku par ,, Rāceni” un ,,Zaķi un ezi” . Lai izveidotu savu grāmatu, bērni arī devās uz Galēnu bibliotēku, kur bibliotekāre Anita Kokina bērniem parādīja vislielāko, vissmagāko, visplānāko, vismazāko, visjautrāko, visvecāko, visjaunāko, visgudrāko, visgarāko, visspīdīgāko, visnoslēpumaināko, visskaļāko , visbiezāko bibliotēkas rīcībā esošo grāmatu. Paldies Anitai Kokinai par atsaucību!. Noslēgumā bērni iesēja mēneša laikā tapušās lapas vienā grāmatā un izdekorēja savas grāmatas vāku.