You are currently viewing Pateicības medaļas ar PALDIES vārdiem skolas tehniskajiem darbiniekiem

Pateicības medaļas ar PALDIES vārdiem skolas tehniskajiem darbiniekiem

No 9. līdz 15. oktobrim visā Latvijā norisinājās “Labo darbu nedēļa.” Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau piecpadsmito gadu organizē šo akciju, lai aicinātu jebkuru Latvijas iedzīvotāju paveikt kādu labu darbu, kas neprasa lielu finansiālu ieguldījumu.

4. klases skolēni kopā ar audzinātāju nolēma iepriecināt un teikt MILZĪGU PALDIES Galēnu pamatskolas 15 tehniskajiem darbiniekiem, uzdāvinot pašdarinātas medaļas ar sirsnīgiem pateicības vārdiem.

Mūsu tehniskie darbinieki ikdienā rūpējas par visu skolas iemītnieku labsajūtu. Dažkārt viņu darbs netiek pamanīts. Vēlamies teikt paldies par garšīgām pusdienām, siltām, mājīgām un tīrām telpām, sakoptu apkārtni! Paldies par rūpēm, atbalstu un visiem tiem nenosauktajiem svarīgajiem darbiem, ko veic mūsu skolas labie gariņi!  

Savu veikumu arī esam pievienojuši un reģistrējuši Palīdzēsim.lv mājas lapā un varam būt lepni, ka esam vieni no 10394 dalībniekiem, kas piedalās šajā akcijā un iepriecina cilvēkus ar kādu labu darbiņu.