Pirmsskolas izlaiduma ballīte

Balto margrietiņu valsim

Atļauj tevi aicināt.

Mūsu izlaiduma balle

Nemanami ir jau klāt.

Ieliec plaukstu manā plaukstā,

Ļausimies,lai skaņas nes.

Tā kā taurenīši laukā

Rodam spārnus tu un es…

31. maijā rītā pirmsskolas grupiņas sešgadīgajiem ,,Rūķīšiem” tika rīkota izlaiduma ballīte. Ielūgumu uz ballīti izlaidumnieki saņēma no taurenīšiem, kuri bija sarīkojuši viņiem pārsteigumu un ielūguši uz svētkiem arī  žurnālisti Pūcīti. Pūcīte ar jautājumu palīdzību noskaidroja, ka šogad pirmsskolas grupiņu pabeidz un tālāk dosies pirmajā septembrī uz pirmo klasīti jau četri ,,Rūķīši”-Elizabete Bernāne, Marta Savicka, Sindija Soboļeva un Adriāns Paeglis. Pūcīte vēlējās noskaidrot-cik zinoši, dziedoši un aktīvi ir bijuši bērni, tāpēc labprāt noskatījās visus bērnu sagatavotos priekšnesumus.

Ar dzejolīšu palīdzību bērni skaisti ar visiem sasveicinājās, jo ciemiņu  šoreiz bija daudz, kas vēlējās sveikt. Svētku ballītē izskanēja skaisti dzejolīši par rūķu gaitām skolā, par blēņdari Mikimausu, Adrians noskaidroja kāpēc viss traktors kabatā neieiet, Marta izvilināja skaistas, pavasarīgas skaņas dzejolītī-Fio, fio, fit…

Tika izdziedātas skanīgas dziesmas par pavasari. Grupas bērni arī piedalījās priekšnesumos, tāpēc dziesmiņu ,,Ar gailīti Rīgā braucu ”,izpildīja Luize Bernāne, kas ar šo dziesmiņu piedalījās konkursā ,,Cālis”. Visiem kopā sanāca skaista sadziedāšanās dziesmās ,,Mūsu Latvija”, kas vēsta par piederību ģimenei, tāpēc nākamā dziesmiņa tika veltīta ģimenei-,,Pirkstiņu ģimene”, savukārt dziesmiņa-,,Klausies kā sirsniņa pukst” tika veltīta vecākiem, kuri varēja ieklausīties arī mūzikas instrumentu skaņās, kurus spēlēja bērni.

Jestras dejas bija sagatavojuši bērni, kurās tika iesaistīti arī vecāki un ciemiņi. Kukaiņu sarīkotā izlaiduma ballīte visiem kopā sanāca jautra un priecīga. Izlaidumā ieradās sveikt arī četrgadīgo grupiņas bērni-pelēni, kas veltīja skaistu pelēnu deju un bija sarūpējuši skaistus dāvanu riekstus.

Audzinātājas arī pievienojās sveicēju pulciņam un sirsnīgi sveica bērnus un viņu vecākus izlaidumā ,veltot pateicības vārdus:

Paldies, mamm, ka cēli rītos- miegs, kad cieši skāva ciet.

Reizēm mājās palikt ļāvi, kad uz bērnudārzu negribēju iet.

Paldies, tēt, ka mani nesi plecos, kad man kājas bija piekusušas skriet.

Un, ka devi roku stipro, kad bij bailes iekšā iet.

Paldie, mamm, par buču mīļo, tad-kad bira asaras ,un par konfektīti mazo, somā ,kas tev noslēpta!

Paldies ,tēt, ka ļāvi kokā rāpties, lai es varu tālēs lūkoties.

Paldies, mamm, ka iemācīji putnu dziesmas klausīties.

Paldies mamm un tēti, kopā esam varens spēks!

Rudenī mūs skola gaida-es jau būšu pirmklasnieks!

Jauku vasaru!