Radošo darbu konkursa, veltīta Latgales patriotam un dzejniekam Ontonam Slišānam, noslēgums

patriotam un dzejniekam Ontonam Slišānam, noslēgums

patriotam un dzejniekam Ontonam Slišānam, noslēgums

Nemateriālās kultūras mantojuma centrs „Upīte” 2021.gada decembrī izsludināja radošo darbu konkursu, veltītu Latgales patriotam un dzejniekam Ontonam Slišānam. Konkursa dalībniekiem bija iespēja rakstīt radošo darbu un/vai zīmēt zīmējumu. Konkursa iedvesmas avots bija O. Slišāna dzejolis “Kotru godu”.

Konkursā piedalījās un zīmējumus zīmēja Galēnu pamatskolas skolēni: Guntis Strods, Megija Āriņa, Kristiāna Broka, Kristīne Grigorjeva, Kristaps Rimša, Krista Reinsone, Rūta Stafecka, Aldis Veigulis, Egīls Sprindžs.

16.maijā 5.un 6.klases skolēni devās uz Upīti, kur notika konkursa noslēguma pasākums. Pasākumu vadīja Andris Slišāns, Nemateriālās kultūras mantojuma centra „Upīte” direktors, brīnišķīgu koncertu sniedza Arnis Slobožaņins un Amanda Lapa.

Konkursā atzinību ieguva Guntis, bet pārējie dalībnieki saņēma pateicības.