Rudens ziedu parāde pirmsskolā

Rudens ziedu parāde pirmsskolā

Kokiem lapas lēni krīt,
Rūķiem jāsāk rosīties tūlīt.
Jāsāk dabu izdaiļot,
Kokiem lapas nokrāsot.

Rūķiem darba pilnas rokas,
Jāpaskatās, kā tiem sokas.
Mazais rūķis nēsā krāsu
Un vēl auklē savu māsu.

Kriksis krāso lapas sārtas,
Riķis- dzeltenas un zaļas.
Oranžās lai krāso Niķis,
Dzeltenās jau glezno Ciķis.

Trešajā septembra nedēļā Galēnu pamatskolas pirmsskolas grupu “Rūķīši” āra teritorijā tika izveidotas krāšņas ziedu kompozīcijas no dažādām  rudens puķēm.

Savu pienesumu kompozīciju izveidē ir devuši čaklie rūķu bērni – gan jaunākā  grupa (1. – 3. g. v), gan vecākā grupa (4. – 6. g. v.). Protams,  līdzdarbojoties vecākiem, kas ļāva griezt spilgti rudenīgos ziedus savos dārzos. 

Tā bija visīstākā rudens ziedu parāde! Asteres, dālijas, krizantēmas, gladiolas un mārtiņrozes dažādās krāsās rotāja “Rūķīšu” skoliņu pagalmu veselu nedēļu! Lai ziedi nenovīstu, rūķis Centis centīgi laistīja puķes katru dienu ar savu burvju lejkannu, kurā nekad nebeidzās ūdens. Savukārt rūķis Gaismiņš turēja rokās savu burvju lukturīti, lai visi, kas nāca skatīties brīnumskaisto ziedu izstādi, to redzētu jau pa gabalu. Rūķi Kriksis, Riķis, Niķis un Ciķis bija sakrāsojuši kļavu lapas rudenīgi spilgtās krāsās un izvietojuši pa visu “Rūķīšu” skolas laukumu, tādējādi  darot ziedu izstādi vēl krāšņāku un pamanāmāku. Daudzi garāmgājēji nepalika vienaldzīgi – ar interesi un sajūsmu aplūkoja ziedu izstādi un strādīgos rūķīšus.

Vēlamies pateikt paldies bērniem un viņu vecākiem par atsaucību un aktīvu piedalīšanos izstādē!


/ Pirmsskolas grupu “Rūķīši” skolotājas /