“Rūķīši” kopā ar vecākiem devās ciemos uz Dekšārēm-,, Slāņu” mājām

21. septembrī lieli un mazi rūķīši kopā ar vecākiem devās ciemos uz Dekšārēm-,, Slāņu” mājām, kur mūs sirsnīgi uzņēma saimniece Jolanta Smane. Bērniem bija iespēja redzēt kā no kazas piena sien sieru, samīļot un pabarot kaziņas, paskatīties kā tās tiek slauktas. Lauku sētā bērni našķojās ar gardām smiltsērkšķu, melnā plūškoka ogām, izgaršoja avenītes un skābenās cidonijas! Jolanta piedāvāja savas produkcijas degustēšanu. Mums garšoja kazas siers, plātsmaize un piens! Obelišku pusē aplūkojām lielo Dekšāru akmeni, par kuru ir sacerētas teikas un nostāsti. Mums bija liels pārsteigums atrast šo lielo ,, ziloni” (jo, pēc bērnu domām, tas līdzīgs šim dzīvniekam) meža ielokā! ???

Sirsnīgs paldies ,, Slāņu” saimniecei par sirsnīgo uzņemšanu un jaunu zināšanu sniegšanu. ❤️