You are currently viewing Skolēnu padomes dalībnieku saliedēšana

Skolēnu padomes dalībnieku saliedēšana

Izaicinājums pašpārvaldes komandai!

Trešajā septembra sestdienā  – 17.09.22. – devāmies uz biedrības “Piedzīvojumu gars ” mītni , lai stiprinātu komandu un atrast katra komandas dalībnieka stiprās puses.

Mums vajadzēja atrast risinājumu komandā , kā tikt pāri gravai , kurā “mīt krokodili”. Ik viens komandas dalībnieks pielika savu izdomu, lai mēs visi, kā komanda spētu veikt visu ceļa posmu! Paldies, Edītei, kas noslēguma posmā mums iedeva pareizo risinājumu, tas bija ģeniāli! Bet šis vingrinājums mums palīdzēja satuvināties un saprast, ka mēs visi varam kopā paveikt konkrētus uzdevumus.

Spēja saliedēties un rast risinājumus pārvarot “virvju ceļu” mums bija izaicinājums. Bet ar dažu kļūdu atlaidēm mēs veicām šo sarežģīto uzdevumu. Secinājums: mēs zinām

Spēja pārvarēt komandā “Jēkaba trepes” mums neizdevās 100%, jo ikviens no mums sākumā gribēja izmēģināt tikai savas spējas – cik es varu, vai spēju uzrāpties, vai pratīšu noturēt līdzsvaru, bet piemirsām par komandas biedriem. Kādam izdevās trepes pievarēt līdz pēdējam posmam, kāds vispār netika līdz pirmajam pakāpienam. Tikai otrajā piegājienā sākām domāt par to, kā visa komanda varētu iekarot “Jēkaba trepes” un ,palīdzot visiem dalībniekiem, uzrāpties līdz pašai augšai. Tas bija grūti un pat neiespējami.

Vislabāk mums veicās ar baiļu pārvarēšanu un atbalstu komandas biedriem, kad vajadzēja lekt no paaugstinājuma. No sākuma likās, ka tas vispār nav iespējam, bet beigās viens otru uzmundrinot , spējām veikt uzdevumu. Esam priecīgi, ka spējām to paveikt!

Lietainajos brīžos, malkojot tēju , vienojāmies dažādās prāta spēlēs, kurās komandai vajadzēja saliedēties, lai veiktu sarežģītus izpētes uzdevumus. Arī šis darbiņš mums izdevās!

Lūk, piekusuši un laimīgi, ka tik daudz esam piedzīvojuši K O P Ā!