Valentīndienas popiela

14. februārī – gada vismīļākajā un romantiskākajā dienā, kad gaisā virmo romantiska noskaņa, visapkārt sarkanas sirdis, baloni, mīlestība, apsveikumi,  dāvanas, draudzīgi smaidi, Galēnu pamatskolā notika Valentīndienas popiela.

Šajā muzikālajā konkursā par uzvaru cīnījās 10 gan latviešu, gan ārzemju mūzikas grupas un izpildītāji. Bija arī īpašie viesi, kuri atklāja konkursu- grupa “Notiņas” (pirmsskolas grupa “Rūķīši”) ar dziesmu “Cālēnu vingrošanas dziesmiņa”, bet pasākumu noslēdza “Dvinskas muzikanti” (6.,7.kl.zēni) ar dziesmu “Hei, bruoļ latgalīt”. 1.vietu konkursā ieguva grupa “Bermudu divstūris” (4.kl.), dziesma “Ballplēsis” un Lady Gaga (7.un 8.kl.meitenes), dziesma “Poker face”. 2.vieta-“Prāta vētra” (1.kl.), dziesma “Šokolādes saldējums”. 3.vieta- grupai “Favorīts un Aivis” (6.kl.), dziesma “Maza, zaļa vardīte”.  Paldies žūrijai par vērtēšanu!

Pasākumu sagatavoja un vadīja 7.klases skolēni.