You are currently viewing Vislatvijas tiešsaistes konkurss ķīmijā 9.-12. klašu skolēniem

Vislatvijas tiešsaistes konkurss ķīmijā 9.-12. klašu skolēniem

Lai paplašinātu skolēnu prasmes un veicinātu interesi par eksaktajām zinātnēm, Uzdevumi.lv rīkoja Vislatvijas tiešsaistes konkursu ķīmijā 9.-12. klašu skolēniem ar iespēju iegūt vērtīgas balvas. Konkursa saturs tika izstrādāts sadarbībā ar RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāti.

Šajā konkursā piedalījās arī divas 9. klases audzēknes. Konkurss norisinājās divās kārtās. Pirmajā kārtā audzēknēm bija jāatbild uz dažādiem ar ķīmiju saistītiem testa jautājumiem. Iegūstot labus rezultātus 1. kārtā, izglītojamās varēja piedalīties konkursa otrajā kārtā, kurā bija jāatrisina dažādi ķīmijas aprēķinu uzdevumi.

Kopvērtējumā konkursā no 9.klases piedalījās 409 dalībnieki. Edīte ieguva 17. vietu, savukārt par vienu punktu vairāk nopelnīja Evelīna, un ierindojās 11. vietā.

Lepojamies ar savām audzēknēm, kuras uzrādīja labus rezultātus!