Skolēnu pašpārvaldes pārstāvji piedalījās pasākumā “Prāta spēles”

20.10. Galēnu pamatskolas Skolēnu pašpārvaldes četri dalībnieki( Dans Puduls, Arta Pudule, Astrīda Trūpa, Raitis Lacs) piedalījās Preiļu 1.pamatskolas Skolēnu pašpārvaldes organizētajā pasākumā “Prāta spēles”, kas noritēja Preiļu novada jauniešu iniciatīvas “Paplašini robežas” projektu ietvaros.

Sīvā konkurencē Galēnu pamatskolas Skolēnu pašpārvaldes komanda ieguva 3.vietu desmit komandu konkurencē.

Preiļu 1.pamatskolu pārstāvēja divas komandas un pa vienai komandai no Pelēču pamatskolas, Vārkavas pamatskolas, Preiļu 2.vidusskolas, Preiļu Valsts ģimnāzijas, Aglonas katoļu ģimnāzijas, Riebiņu vidusskolas un Aglonas vidusskolas. Paldies par pasākumu! Bijām priecīgi par iespēju sacensties un satikt draugus!